PODZIMJARO
Na soupisce: Ne
Na soupisce: Ne
HOSTOVÁNÍ - ID a název klubu: 110 - TJ Elektrárny KadaňHOSTOVÁNÍ - ID a název klubu: 110 - TJ Elektrárny Kadaň
HOSTOVÁNÍ - Začátek × konec: 2023-09-01 × 2024-06-30HOSTOVÁNÍ - Začátek × konec: 2023-09-01 × 2024-06-30
HOSTOVÁNÍ - Na soupisce: Ano, tým: TJ Elektrárny Kadaň (507)HOSTOVÁNÍ - Na soupisce: Ano, tým: TJ Elektrárny Kadaň (507)
Zápasy:
ID soutěže
Název soutěže
Číslo zápasu
Kuželna
Číslo klubu
Název týmu
Start náhrad.
Číslo kola
Datum zápasu
Soupeři
631
3. KLM A
Duchcov (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
1
16.09.2023
TJ Sokol Duchcov B x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
2
23.09.2023
TJ Elektrárny Kadaň x TJ Kovohutě Příbram
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
3
30.09.2023
TJ Elektrárny Kadaň x Kuželky Aš
631
3. KLM A
SKK Rokycany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
4
14.10.2023
Kuželky Holýšov x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
5
21.10.2023
TJ Elektrárny Kadaň x CB Dobřany B
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
7
04.11.2023
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
8
11.11.2023
TJ Elektrárny Kadaň x TJ Sokol Údlice
631
3. KLM A
SK Škoda VS Plzeň (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
9
18.11.2023
SK Škoda VS Plzeň x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
TJ Teplice Letná (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
10
25.11.2023
TJ Teplice Letná x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
11
02.12.2023
TJ Elektrárny Kadaň x Kuželky Jiskra Hazlov
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
6
09.12.2023
TJ Elektrárny Kadaň x KK Slavoj Praha B
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
12
13.01.2024
TJ Elektrárny Kadaň x TJ Teplice Letná
631
3. KLM A
SK Žižkov Praha (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
13
20.01.2024
KK Slavoj Praha B x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
14
03.02.2024
TJ Elektrárny Kadaň x TJ Sokol Duchcov B
631
3. KLM A
TJ Fezko Strakonice (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
15
10.02.2024
TJ Kovohutě Příbram x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Kuželky Aš (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
16
24.02.2024
Kuželky Aš x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
17
02.03.2024
TJ Elektrárny Kadaň x Kuželky Holýšov
631
3. KLM A
CB Dobřany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
18
09.03.2024
CB Dobřany B x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
19
16.03.2024
TJ Elektrárny Kadaň x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
Duchcov (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
20
23.03.2024
TJ Sokol Údlice x TJ Elektrárny Kadaň
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
21
06.04.2024
TJ Elektrárny Kadaň x SK Škoda VS Plzeň
631
3. KLM A
Hazlov (1-4)
110
TJ Elektrárny Kadaň
22
13.04.2024
Kuželky Jiskra Hazlov x TJ Elektrárny Kadaň