PODZIMJARO
Na soupisce: Ano, tým: TJ Spartak Trhové Sviny E
Na soupisce: Ano, tým: TJ Spartak Trhové Sviny B
Zápasy:
ID soutěže
Název soutěže
Číslo zápasu
Kuželna
Číslo klubu
Název týmu
Start náhrad.
Číslo kola
Datum zápasu
Soupeři
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Nová Ves u Č.B. (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
1
1
20.09.2023
TJ Nová Ves C x TJ Spartak Trhové Sviny B
662
Jihočeský KP2
Tábor (1-4)
28
TJ Spartak Trhové Sviny A
2
1
22.09.2023
KK Lokomotiva Tábor B x TJ Spartak Trhové Sviny A
662
Jihočeský KP2
TJ Jiskra Nová Bystřice (1-4)
28
TJ Spartak Trhové Sviny A
3
2
29.09.2023
TJ Jiskra Nová Bystřice B x TJ Spartak Trhové Sviny A
696
Meziokresní přebor ČB-ČK B 4 členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny E
1
03.10.2023
TJ Spartak Trhové Sviny E x Kuželky Borovany E
696
Meziokresní přebor ČB-ČK B 4 členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny E
2
10.10.2023
TJ Spartak Trhové Sviny E x Kuželky Borovany D
662
Jihočeský KP2
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny A
4
3
13.10.2023
TJ Spartak Trhové Sviny A x TJ Loko. Č. Velenice B
696
Meziokresní přebor ČB-ČK B 4 členné
Nová Ves u Č.B. (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny E
3
19.10.2023
TJ Nová Ves B x TJ Spartak Trhové Sviny E
696
Meziokresní přebor ČB-ČK B 4 členné
Borovany (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny E
4
23.10.2023
Kuželky Borovany E x TJ Spartak Trhové Sviny E
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Nové Hrady (1-4)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
5
5
26.10.2023
TJ Sokol Nové Hrady B x TJ Spartak Trhové Sviny B
696
Meziokresní přebor ČB-ČK B 4 členné
Borovany (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny E
5
02.11.2023
Kuželky Borovany D x TJ Spartak Trhové Sviny E
662
Jihočeský KP2
Borovany (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny A
6
6
03.11.2023
Kuželky Borovany B x TJ Spartak Trhové Sviny A
696
Meziokresní přebor ČB-ČK B 4 členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny E
6
07.11.2023
TJ Spartak Trhové Sviny E x TJ Nová Ves B
696
Meziokresní přebor ČB-ČK B 4 členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny E
7
14.11.2023
TJ Spartak Trhové Sviny E x Kuželky Borovany E
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
7
8
21.11.2023
TJ Spartak Trhové Sviny B x TJ Sokol Soběnov B
696
Meziokresní přebor ČB-ČK B 4 členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny E
8
28.11.2023
TJ Spartak Trhové Sviny E x Kuželky Borovany D
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Vltavan Loučovice (1-4)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
8
9
01.12.2023
Vltavan Loučovice B x TJ Spartak Trhové Sviny B
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
9
10
06.12.2023
TJ Spartak Trhové Sviny B x KK Český Krumlov A
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Borovany (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
10
11
12.12.2023
Kuželky Borovany C x TJ Spartak Trhové Sviny B
696
Meziokresní přebor ČB-ČK B 4 členné
Nová Ves u Č.B. (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny E
9
14.12.2023
TJ Nová Ves B x TJ Spartak Trhové Sviny E
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
12
09.01.2024
TJ Spartak Trhové Sviny B x TJ Nová Ves C
662
Jihočeský KP2
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny A
1
12
12.01.2024
TJ Spartak Trhové Sviny A x TJ Jiskra Nová Bystřice B
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Soběnov (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
13
18.01.2024
TJ Sokol Soběnov C x TJ Spartak Trhové Sviny B
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
14
30.01.2024
TJ Spartak Trhové Sviny B x TJ Dynamo České Budějovice B
662
Jihočeský KP2
České Velenice (1-4)
28
TJ Spartak Trhové Sviny A
2
14
02.02.2024
TJ Loko. Č. Velenice B x TJ Spartak Trhové Sviny A
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Nové Hrady (1-4)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
15
08.02.2024
TJ Sokol Nové Hrady C x TJ Spartak Trhové Sviny B
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
16
20.02.2024
TJ Spartak Trhové Sviny B x TJ Sokol Nové Hrady B
662
Jihočeský KP2
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny A
3
16
23.02.2024
TJ Spartak Trhové Sviny A x TJ Blatná B
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
TJ Lokomotiva České Budějovice (1-4)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
17
29.02.2024
TJ Lokomotiva České Budějovice D x TJ Spartak Trhové Sviny B
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Soběnov (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
19
13.03.2024
TJ Sokol Soběnov B x TJ Spartak Trhové Sviny B
662
Jihočeský KP2
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny A
4
18
15.03.2024
TJ Spartak Trhové Sviny C x TJ Spartak Trhové Sviny A
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
20
19.03.2024
TJ Spartak Trhové Sviny B x Vltavan Loučovice B
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Vltavan Loučovice (1-4)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
21
27.03.2024
KK Český Krumlov A x TJ Spartak Trhové Sviny B
697
Meziokresní přebor ČB-ČK A 6-ti členné
Trhové Sviny (1-2)
28
TJ Spartak Trhové Sviny B
22
02.04.2024
TJ Spartak Trhové Sviny B x Kuželky Borovany C
662
Jihočeský KP2
TJ Fezko Strakonice (1-4)
28
TJ Spartak Trhové Sviny A
5
22
19.04.2024
TJ Fezko Strakonice A x TJ Spartak Trhové Sviny A