PODZIMJARO
Na soupisce: Ano, tým: TJ Kovostroj Děčín B
Na soupisce: Ano, tým: TJ Kovostroj Děčín B
Zápasy:
ID soutěže
Název soutěže
Číslo zápasu
Kuželna
Číslo klubu
Název týmu
Start náhrad.
Číslo kola
Datum zápasu
Soupeři
680
Krajský přebor Libereckého kraje
TJ Kuželky Česká Lípa (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
1
13.09.2023
TJ Kuželky Česká Lípa B x TJ Kovostroj Děčín B
646
Severočeská divize
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín
1
1
15.09.2023
TJ Kovostroj Děčín x TJ Jiskra Nový Bor
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
2
21.09.2023
TJ Kovostroj Děčín B x TJ Kuželky Česká Lípa C
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
3
28.09.2023
TJ Kovostroj Děčín B x SK Skalice C
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Doksy (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
4
07.10.2023
TJ Doksy A x TJ Kovostroj Děčín B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Skalice u České Lípy (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
5
13.10.2023
SK Skalice B x TJ Kovostroj Děčín B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Sport Park Liberec (1-4)
100
TJ Kovostroj Děčín B
8
02.11.2023
TJ Lokomotiva Liberec B x TJ Kovostroj Děčín B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
9
09.11.2023
TJ Kovostroj Děčín B x TJ Sokol Blíževedly
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Mikulášovice (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
10
17.11.2023
OK Mikulášovice x TJ Kovostroj Děčín B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Šluknov (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
11
24.11.2023
SK Šluknov B x TJ Kovostroj Děčín B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
12
30.11.2023
TJ Kovostroj Děčín B x TJ Spartak Chrastava
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
13
07.12.2023
TJ Kovostroj Děčín B x TJ Doksy B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
14
11.01.2024
TJ Kovostroj Děčín B x SK Šluknov B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou (1-4)
100
TJ Kovostroj Děčín B
15
18.01.2024
TJ Bižuterie Jablonec n.N. B x TJ Kovostroj Děčín B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
16
01.02.2024
TJ Kovostroj Děčín B x TJ Kuželky Česká Lípa B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Doksy (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
18
16.02.2024
TJ Doksy B x TJ Kovostroj Děčín B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
20
29.02.2024
TJ Kovostroj Děčín B x SK Skalice B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
22
14.03.2024
TJ Kovostroj Děčín B x TJ Lokomotiva Liberec B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Blíževedly (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
23
23.03.2024
TJ Sokol Blíževedly x TJ Kovostroj Děčín B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
24
04.04.2024
TJ Kovostroj Děčín B x OK Mikulášovice
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Chrastava (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
25
11.04.2024
TJ Spartak Chrastava x TJ Kovostroj Děčín B
680
Krajský přebor Libereckého kraje
Kovostroj Děčín (1-2)
100
TJ Kovostroj Děčín B
26
18.04.2024
TJ Kovostroj Děčín B x TJ Doksy A