PODZIMJARO
Na soupisce: Ne
Na soupisce: Ne
HOSTOVÁNÍ - ID a název klubu: 133 - TJ Lokomotiva Ústí nad LabemHOSTOVÁNÍ - ID a název klubu: 133 - TJ Lokomotiva Ústí nad Labem
HOSTOVÁNÍ - Začátek × konec: 2024-01-01 × 2024-06-30HOSTOVÁNÍ - Začátek × konec: 2024-01-01 × 2024-06-30
HOSTOVÁNÍ - Na soupisce: NeHOSTOVÁNÍ - Na soupisce: Ano, tým: TJ Lokomotiva Ústí n. L. (508)
Zápasy:
ID soutěže
Název soutěže
Číslo zápasu
Kuželna
Číslo klubu
Název týmu
Start náhrad.
Číslo kola
Datum zápasu
Soupeři
630
2. KLM B
KK MS Brno (1-4)
195
KK Moravská Slávia Brno
1
1
16.09.2023
KK Moravská Slávia Brno x KK Slovan Rosice
630
2. KLM B
KK Blansko (1-6)
195
KK Moravská Slávia Brno
2
2
23.09.2023
KK Blansko x KK Moravská Slávia Brno
630
2. KLM B
KK MS Brno (1-4)
195
KK Moravská Slávia Brno
3
3
30.09.2023
KK Moravská Slávia Brno x TJ Spartak Přerov
630
2. KLM B
Horní Benešov (1-4)
195
KK Moravská Slávia Brno
4
4
14.10.2023
TJ Horní Benešov x KK Moravská Slávia Brno
630
2. KLM B
KK MS Brno (1-4)
195
KK Moravská Slávia Brno
5
5
21.10.2023
KK Moravská Slávia Brno x TJ Start Rychnov n. Kn.
630
2. KLM B
TJ Zbrojovka Vsetín (1-4)
195
KK Moravská Slávia Brno
6
6
28.10.2023
VKK Vsetín x KK Moravská Slávia Brno
630
2. KLM B
KC Zlín (1-4)
195
KK Moravská Slávia Brno
7
7
04.11.2023
KC Zlín x KK Moravská Slávia Brno
630
2. KLM B
KK MS Brno (1-4)
195
KK Moravská Slávia Brno
8
8
11.11.2023
KK Moravská Slávia Brno x TJ Sokol Chvalíkovice
630
2. KLM B
TJ VOKD Poruba (1-4)
195
KK Moravská Slávia Brno
9
9
18.11.2023
TJ Unie Hlubina x KK Moravská Slávia Brno
630
2. KLM B
HKK Olomouc (5-8)
195
KK Moravská Slávia Brno
10
10
25.11.2023
HKK Olomouc x KK Moravská Slávia Brno
631
3. KLM A
TJ Fezko Strakonice (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
12
13.01.2024
TJ Kovohutě Příbram x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
Duchcov (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
13
20.01.2024
TJ Sokol Údlice x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
14
03.02.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x SK Škoda VS Plzeň
631
3. KLM A
Hazlov (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
15
10.02.2024
Kuželky Jiskra Hazlov x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
22
17.02.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x CB Dobřany B
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
16
24.02.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x TJ Teplice Letná
631
3. KLM A
SK Žižkov Praha (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
17
02.03.2024
KK Slavoj Praha B x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
18
09.03.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x TJ Sokol Duchcov B
631
3. KLM A
Podbořany (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
19
16.03.2024
TJ Elektrárny Kadaň x TJ Lokomotiva Ústí n. L.
631
3. KLM A
TJ Lokomotiva Ústí nad Labem (1-4)
133
TJ Lokomotiva Ústí n. L.
20
23.03.2024
TJ Lokomotiva Ústí n. L. x Kuželky Aš