Tabulka hráčů podle průměru | ||||||||||||
Všichni hráči | Ženy | |||||||||||
Pořadí | Jméno | Název týmu | Průměr | Zápasů | % kuželen [odehr./možných] |
Pořadí | Jméno | Název týmu | Průměr | Zápasů | % kuželen [odehr./možných] |
|
1. | Leoš Řepka | TJ Kovohutě Břidličná ˝B˝ | 421.43 | 14 | 87.50% [7/8] | 1. | Gabriela Beinhauerová | KK Minerva Opava ˝C˝ | 413.91 | 16 | 100.00% [8/8] | |
2. | Jiří Procházka | TJ Kovohutě Břidličná ˝C˝ | 420.77 | 13 | 100.00% [8/8] | 2. | Mária Machalová | KS Moravský Beroun B | 390.51 | 11 | 87.50% [7/8] | |
3. | Mariusz Gierczak | RSSK OSIR Raciborz | 418.54 | 15 | 100.00% [8/8] | 3. | Anna Dosedělová | TJ Kovohutě Břidličná ˝B˝ | 389.12 | 12 | 75.00% [6/8] | |
4. | Krzysztof Wróblewski | RSSK OSIR Raciborz | 414.73 | 14 | 100.00% [8/8] | 4. | Hana Zálešáková | KS Moravský Beroun B | 350.40 | 10 | 75.00% [6/8] | |
5. | Pavel Přikryl | TJ Jiskra Rýmařov ˝C˝ | 414.42 | 16 | 100.00% [8/8] | 5. | Zuzana Šafránková | KK Minerva Opava ˝C˝ | 345.46 | 13 | 75.00% [6/8] | |
6. | Gabriela Beinhauerová | KK Minerva Opava ˝C˝ | 413.91 | 16 | 100.00% [8/8] | 6. | ||||||
7. | Petr Kozák | TJ Horní Benešov ˝E˝ | 412.71 | 13 | 75.00% [6/8] | 7. | ||||||
8. | Artur Tokarski | RSSK OSIR Raciborz | 412.50 | 15 | 100.00% [8/8] | 8. | ||||||
9. | Pavel Švan | TJ Jiskra Rýmařov ˝C˝ | 411.37 | 15 | 100.00% [8/8] | 9. | ||||||
10. | Denis Vítek | TJ Sokol Chvalíkovice ˝B˝ | 408.81 | 11 | 100.00% [8/8] | 10. | ||||||
11. | Jaroslav Zelinka | TJ Kovohutě Břidličná ˝B˝ | 403.73 | 14 | 100.00% [8/8] | 11. | ||||||
12. | Ota Pidima | TJ Kovohutě Břidličná ˝C˝ | 402.49 | 11 | 87.50% [7/8] | 12. | ||||||
13. | Jerzy Kwasny | RSSK OSIR Raciborz | 401.96 | 14 | 87.50% [7/8] | 13. | ||||||
14. | David Beinhauer | TJ Sokol Chvalíkovice ˝B˝ | 400.29 | 9 | 75.00% [6/8] | 14. | ||||||
15. | Stanislav Lichnovský | TJ Jiskra Rýmařov ˝C˝ | 400.00 | 16 | 100.00% [8/8] | 15. | ||||||
16. | Miroslav Langer | TJ Jiskra Rýmařov ˝C˝ | 393.92 | 15 | 100.00% [8/8] | 16. | ||||||
17. | Mária Machalová | KS Moravský Beroun B | 390.51 | 11 | 87.50% [7/8] | 17. | ||||||
18. | Dalibor Krejčiřík | TJ Sokol Chvalíkovice ˝B˝ | 389.36 | 8 | 87.50% [7/8] | 18. | ||||||
19. | Anna Dosedělová | TJ Kovohutě Břidličná ˝B˝ | 389.12 | 12 | 75.00% [6/8] | 19. | ||||||
20. | Miroslav Petřek st. | TJ Horní Benešov ˝E˝ | 387.90 | 12 | 87.50% [7/8] | 20. | ||||||
21. | Miroslav Smékal | TJ Kovohutě Břidličná ˝C˝ | 379.37 | 13 | 87.50% [7/8] | 21. | ||||||
22. | Roman Škrobánek | TJ Opava ˝C˝ | 378.45 | 13 | 75.00% [6/8] | 22. | ||||||
23. | Roman Swaczyna | TJ Horní Benešov ˝E˝ | 375.92 | 16 | 100.00% [8/8] | 23. | ||||||
24. | Miroslav Zálešák | KS Moravský Beroun B | 371.72 | 11 | 75.00% [6/8] | 24. | ||||||
25. | Josef Kočař | TJ Kovohutě Břidličná ˝B˝ | 369.50 | 15 | 100.00% [8/8] | 25. | ||||||
26. | Lukáš Záhumenský | TJ Horní Benešov ˝E˝ | 361.17 | 6 | 75.00% [6/8] | 26. | ||||||
27. | Vladislav Kobelár | TJ Opava ˝C˝ | 358.17 | 9 | 75.00% [6/8] | 27. | ||||||
28. | Hana Zálešáková | KS Moravský Beroun B | 350.40 | 10 | 75.00% [6/8] | 28. | ||||||
29. | Karel Michalka | TJ Opava ˝C˝ | 347.92 | 16 | 100.00% [8/8] | 29. | ||||||
30. | Zuzana Šafránková | KK Minerva Opava ˝C˝ | 345.46 | 13 | 75.00% [6/8] | 30. | ||||||
31. | Daniel Herold | KS Moravský Beroun B | 345.25 | 10 | 75.00% [6/8] | 31. | ||||||
32. | Vilibald Marker | TJ Opava ˝C˝ | 328.83 | 9 | 75.00% [6/8] | 32. | ||||||
33. | Stanislav Troják | KK Minerva Opava ˝C˝ | 326.14 | 9 | 87.50% [7/8] | 33. |
Veškeré připomínky, chyby, nápady, návrhy na vylepšení těchto stránek
posílejte na emailovou adresu:
podpora@kuzelky.com
Odladěno pro prohlížeče Mozila Firefox, Google Chrome a Microsoft Edge.