Počet účastí v nejlepší šestce |
Registračka | Jméno | Tým |
9x | 10020 | Petr Chval | SK Sez. Ústí A |
9x | 18134 | Jakub Kožich | Dyn. Č.B. A |
7x | 10708 | Vladimír Kučera | KK Lokomotiva Táb |
7x | 22907 | Stanislav Dvořák | Dačice E |
6x | 22988 | Jan Štefan | Soběslav |
5x | 18463 | Pavel Vrbík | SK Sez. Ústí A |
5x | 13529 | Jitka Korecká | Písek |
4x | 19179 | Vlastimil Šlajs | Soběslav |
4x | 16794 | Miroslav Kolář | Dačice E |
4x | 3195 | Miloš Křížek | Dačice E |
4x | 17773 | Jiří Jelínek | Nové Hrady A |
3x | 20986 | Simona Černušková | Sez. Ústí B |
3x | 15295 | Milan Bedri | Nové Hrady A |
3x | 9380 | Milada Šafránková | Lok. Č.B. B |
3x | 21954 | Michal Horák | Kunžak A |
3x | 5877 | Martin Vašíček | TJ Nová Ves u Čes |
3x | 21951 | Lukáš Brtník | Kunžak A |
3x | 21132 | Jiří Konárek | Nové Hrady A |
3x | 1664 | Alena Dudová | Soběslav |
2x | 4219 | Zdeněk Zeman | KK Lokomotiva Táb |
2x | 25063 | Vít Šebestík | Dyn. Č.B. A |
2x | 5831 | Stanislava Hladká | Nové Hrady A |
2x | 18523 | Michal Kanděra | Nové Hrady A |
2x | 10816 | Jiří Květoň | Dyn. Č.B. A |
2x | 9483 | Jaroslav Chalaš | Soběslav |
2x | 14354 | Jan Švarc | SK Sez. Ústí A |
2x | 20024 | Jakub Vaniš | SK Sez. Ústí A |
2x | 22613 | Dušan Lanžhotský | SK Sez. Ústí A |
1x | 3251 | Zdeňa Štruplová | Lok. Č.B. B |
1x | 24494 | Vít Beranovský | Dačice E |
1x | 20821 | Veronika Kulová | Lok. Č.B. B |
1x | 17337 | Tomáš Brückler | Písek |
1x | 24955 | Tomáš Balko | Nové Hrady A |
1x | 21955 | Radek Hrůza | Kunžak A |
1x | 5642 | Radek Hrůza | Kunžak A |
1x | 1719 | Petr Klimek | KK Lokomotiva Táb |
1x | 11988 | Pavel Jirků | Kunžak A |
1x | 16577 | Pavel Blažek | Sez. Ústí B |
1x | 18882 | Miloš Mikulaštík | Sez. Ústí B |
1x | 15761 | Michal Mikuláštík | SK Sez. Ústí A |
1x | 19974 | Michal Klimeš | Sez. Ústí B |
1x | 24513 | Marie Myslivcová | KK Lokomotiva Táb |
1x | 10070 | Marie Lukešová | Písek |
1x | 25062 | Lukáš Chmel | Dyn. Č.B. A |
1x | 21842 | Lenka Křemenová | Chotoviny B |
1x | 5878 | Karel Vlášek | Lok. Č.B. B |
1x | 22879 | Jolana Jelínková | KK Lokomotiva Táb |
1x | 6397 | Jiří Malínek | Dačice E |
1x | 19068 | Jiří Douda | Lok. Č.B. B |
1x | 3139 | Jiří Brát | Kunžak A |
1x | 3245 | Jindřich Kopic | Soběslav |
1x | 20961 | Jana Dvořáková | Sez. Ústí B |
1x | 23730 | Dušan Jelínek | SK Sez. Ústí A |
1x | 22268 | David Bartoň | Chotoviny B |
1x | 19586 | Alexandra Králová | Písek |
Veškeré připomínky, chyby, nápady, návrhy na vylepšení těchto stránek
posílejte na emailovou adresu:
podpora@kuzelky.com
Odladěno pro prohlížeče Mozila Firefox, Google Chrome a Microsoft Edge.